Wynajem sprzętu

Wynajem nagłośnienia

Agencja Vega Management zajmuje się również kompleksową obsługą techniczną imprez. Zapewnimy państwu wynajem sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz produkcje multimediów. Nasza firma wyposażona jest w profesjonalny system liniowy oraz oświetlenie sceniczne konwencjonalne oraz inteligentne.

Wynajem nagłośnienia

W naszej ofercie posiadamy sceny estradowe o wymiarach 10m x 8m oraz 11m x 9m. Każda z nich posiada zadaszenie, po bokach 1m krata do systemu liniowego, siatki, namiot monitorowy z boku sceny, podest pod perkusje 3mx2m a także podesty sceniczne 1mx2m wysokość od 40 cm do 180 cm.

Wynajem busów

Wypożyczamy samochody z kierowcą na koncerty, transport sprzętu, wyjazdy wakacyjne, rodzinny weekend, wyjazdy firmowe po całej Europie oraz przewozy osób do pracy za granicę. Posiadamy samochody z manualną i automatyczną skrzynią biegów, bogato wyposażone (m. in. czujniki parkowania, klimatyzacja dwustrefowa, tempomat, kamera cofania) w najdłuższych wersjach nadwozia z dużymi bagażnikami. Samochody są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Otrzymują Państwo auto zawsze wysprzątane z pełnym zbiornikiem paliwa.

image