O nas

Vega Management to zespół wykwalifikowanych, doświadczonych managerów, dla których organizacja eventów to coś więcej niż tylko praca. To dla nas pasja, rozrywka oraz możliwość wykazania się umiejętnościami, które posiedliśmy, i których wachlarz stale poszerzamy..

Największą siłą VegaManagement jest kompleksowość naszych usług. U nas, na słowo „Management” składa się o wiele więcej składników niż możecie sobie wyobrazić! Promocja wydarzeń, premier, realizacja koncertów czy festiwali muzycznych – to dopiero początek długiej listy.

Dzięki współpracy z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej nauczyliśmy się spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których liczą się profesjonalizm, skuteczność i szybki czas realizacji.

Jesteśmy głodni nowych doświadczeń, dlatego z chęcią podejmiemy się realizacji przedsięwzięć innowacyjnych i nieszablonowych.

Dzięki doskonałej znajomości rynku, dużemu doświadczeniu oraz kreatywności naszego zespołu można mieć pewność, że warto nam zaufać. Organizowane przez nas akcje promocyjne cieszą się wielkim zainteresowaniem a bilety na eventy, które Tworzymy rozchodzą się w mgnieniu oka.

Potwierdzeniem tej tezy mogą być organizowane przez nas festiwale czy trasy koncertowe, które odbywają się cyklicznie i z edycji na edycję nie tracą, a wręcz zyskują na popularności.