O NAS

V egaManagement to zespół wykwalifikowanych, doświadczonych managerów, dla których organizacja eventów to coś więcej niż tylko praca. To dla nas pasja, rozrywka oraz możliwość wykazania się umiejętnościami, które posiedliśmy, i których wachlarz stale poszerzamy..

Największą siłą VegaManagement jest kompleksowość naszych usług. U nas, na słowo „Management” składa się o wiele więcej składników niż możecie sobie wyobrazić! Promocja wydarzeń, premier, realizacja koncertów czy festiwali muzycznych – to dopiero początek długiej listy.

Dzięki współpracy z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej nauczyliśmy się spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, dla których liczą się profesjonalizm, skuteczność i szybki czas realizacji.

Jesteśmy głodni nowych doświadczeń, dlatego z chęcią podejmiemy się realizacji przedsięwzięć innowacyjnych i nieszablonowych.Opinie klientów są dla nas bardzo ważne, bo to dzięki Waszym sugestiom możemy być jeszcze lepsi! Jeśli mieliście możliwość podjęcia z nami współpracy, bardzo prosimy o pozostawienie kilku słów na temat Vega Management.

Dzięki doskonałej znajomości rynku, dużemu doświadczeniu oraz kreatywności naszego zespołu można mieć pewność, że warto nam zaufać. Organizowane przez nas akcje promocyjne cieszą się wielkim zainteresowaniem a bilety na eventy, które Tworzymy rozchodzą się w mgnieniu oka. Potwierdzeniem tej tezy mogą być organizowane przez nas festiwale czy trasy koncertowe, które odbywają się cyklicznie i z edycji na edycję nie tracą, a wręcz zyskują na popularności.

KONTAKT